B2B Aviacijos VERSLAS

Aviation Marketplace – tai itin nišinis prekės ženklas. Pagrindinis darbo su šiuo klientu tikslas buvo padidinti pajamas generuojančių potencialių klientų užklausų skaičių bei pagerinti vartotojų srauto į internetinę svetainę kokybę.

Prekės ženklo problemos

1. Svarbiausio KPI – potencialių klientų užklausų (angl. leads) – stoka. Pagrindinė ir svarbiausia prekės ženklo problema, kurią klientas norėjo išspręsti buvo naujų klientų, kurie generuotų pajamas, pritraukimas.

2. Kokybiško srauto stoka. Atlikus analizę paaiškėjo, jog srauto į prekės ženklo svetainę kokybė buvo prasta, o apsilankę potencialūs klientai dažnai labai greitai išeidavo iš svetainės.

3. Žinių apie konkurentų reklamą trūkumas. Klientai taip pat nebuvo gerai susipažinę su turiniu, kurį konkurentai kūrė savo prekės ženklo reklamoms.

Mūsų sprendimas

● Atlikome konkurentų analizę ir klientui pateikėme profesionalaus reklaminio turinio pavyzdžius;

● Sukūrėme aiškią marketingo strategiją, kaip padidinti kokybišką srautą ir pritraukti potencialius klientus.

● Patobulinome internetinę svetainę, siekdami veiksmingesnio konversijų rodiklio optimizavimo (CRO).

Rezultatai

Visų pirma suformulavome aiškią marketingo strategiją bei kiekvienai tikslinei auditorijai sukūrėme itin personalizuotą turinį. Vėliau, norėdami surinkti kuo daugiau potencialių klientų užklausų, sukūrėme naujus nukreipimo puslapius ir išbandėme, kurie iš jų veikia geriausiai.

Pradėjus dirbti su šiuo nišiniu prekės ženklu, vidutinis potencialių klientų užklausų skaičius buvo 3-5 per mėnesį. Vos per keturis mėnesius pasiekėme, jog šis skaičius išaugtų iki 20-21 užklausą per mėnesį.

Norite sužinoti daugiau apie šio prabangaus prekės ženklo istoriją? Susisiekite!

Klientų sekmės Istorijos

Kiti Pripumpuoti Prekių Ženklai

Palaikykite ryšį

Pasikalbėkime

Jauskitės laisvai suplanuoti pokalbį su mumis.