SALANIDA

Vienas pirmųjų mūsų klientų buvo SALANDA, tvaraus trikotažo prekės ženklas. Pagrindinis darbo su šiuo prekės ženklu tikslas buvo padidinti konversijas naudojant Meta reklamas. SALANDA idėja buvo skleisti žinią Lietuvos ir Europos rinkoms apie tvarius drabužius kuriantį prekės ženklą.

Prekės ženklo problemos

1. Nenuoseklūs pardavimai. Analizė parodė, kad SALANDA prekės ženklo pardavimai nuolat augo ir smuko. Norėdami padidinti pardavimus pasitelkiant socialines medijas, nusprendėme, kad pirmiausia svarbu sukurti aiškią ir veiksmingą reklamos socialinėse medijose strategiją.

2. Žinių apie konkurentų reklamą trūkumas. Klientai taip pat nebuvo gerai susipažinę su turiniu, kurį konkurentai kūrė savo prekės ženklo reklamoms.

3. Naujienlaiškio neišnaudojimas. Klientas turėjo tam tikrą skaičių naujienlaiškio prenumeratorių, kuriuos buvo galima išbandyti naudojant reklamos platformą, tačiau to nepadarė.

Mūsų sprendimas

● Atlikome konkurentų analizę ir pateikėme klientui profesionalaus reklaminio turinio pavyzdžių;

● Parengėme reklamos strategiją;

● Padidinome naujienlaiškio prenumeratorių sąrašą;

● Pateikėme rekomendacijas, kaip optimizuoti prekės ženklo interneto svetainę.

Rezultatas

Praplėtus esamą auditoriją galėjome patikrinti, kuri platforma yra veiksmingiausia. Priėjome prie išvados, jog platesnė auditorija yra daug pelningesnė nei siaura. Kitas žingsnis buvo išsamesnis vizualų testavimas, atskiriant tuos, kurie pasiekia geriausius rezultatus. Pasitelkus gautus rezultatus galėjome užtikrintai ir nuosekliai didinti pardavimus.

Taip pat buvo sukurtas naujienlaiškio prenumeratos registracijos puslapis, kurio tikslas – surinkti daugiau prenumeratorių. Jis pasiteisino. Ne tik padidinome prenumeratorių skaičių, bet ir konversijų naudojant el. laiškus lygį.

Norite sužinoti daugiau apie šio prabangaus, tvaraus prekės ženklo istoriją? Susisiekite!

Klientų sekmės Istorijos

Kiti Pripumpuoti Prekių Ženklai

Palaikykite ryšį

Pasikalbėkime

Jauskitės laisvai suplanuoti pokalbį su mumis.