Ernesta Statkutė Jewelry

Ernesta Statkutė jewelry yra prabangių, rankų darbo papuošalų prekės ženklas. Pagrindinis darbo su šiuo klientu tikslas buvo pradėti reklamuoti jo prekės ženklą ir padidinti konversijų rodiklį, pasitelkiant Meta ir Google Ads mokamą reklamą bei patobulinti socialinių tinklų panaudojimo strategiją.

Prekės ženklo problemos

1. Nenuosekli komunikacija socialinėse medijose. Pradėjus dirbti su Ernesta Statkute jewelry ir išanalizavus esamą situaciją, pastebėjome, jog socialinėje medijoje turinys yra skelbiamas pakankamai retai. Dėl šios priežasties tiek socialinių tinklų sekėjų skaičiaus augimo, tiek jų įsitraukimo lygis buvo žemas.

2. Mokamos reklamos socialiniuose tinkluose nebuvimas. Klientas taip pat nesinaudojo Meta ir Google ads mokamų reklamų teikiamų galimybe padidinti savo prekės ženklo žinomumą.

3. Naujienlaiškio neišnaudojimas. Klientas turėjo tam tikrą naujienlaiškio prenumeratorių skaičių. Vis dėl to, jis nebuvo aktyviai plečiamas ir efektyviai išnaudojamas.

Mūsų sprendimas

● Patobulinome socialinių tinklų komunikacijos strategiją: pradėta kurti daugiau įvairesnio formato turinio, įrašai skelbti dažniau ir reguliariau;

● Sukūrėme mokamos reklamos Meta ir Google platformose strategiją ir pradėjome ją vykdyti;

● Pasitelkę Meta ir iššokančią reklamą (angl. Pop-up ad), padidinome naujienlaiškio prenumeratorių skaičių;

● Pateikėme rekomendacijas, kaip optimizuoti prekės ženklo internetinę svetainę.

Rezultatai

Patobulinus komunikacijos socialinėse medijose strategiją ir padidinus turinio viešinimo dažnį, pradėjo augti puslapių sekėjų skaičius, kuris padėjo veiksmingai vykdyti mokamos reklamos kampanijas. Dėl naujų sekėjų susidomėjimo ir aktyvumo taip pat pagerėjo įsitraukimo lygio rodiklis.

Pradėjus vykdyti mokamos reklamos kampanijas, pirmąjį mėnesį padidinome prekės ženklo žinomumą, dėl kurio pardavimų padaugėjo dvigubai. Vėliau padidinę vartotojų srautą į svetainę pardavimus pardavimai išaugo tris kartus lyginant su praėjusiu mėnesiu.

Naudodami mokamą Meta reklamą ir iššokančią reklamą bei siūlydami naujiems prenumeratoriams 10% nuolaidą, turimą naujienlaiškio prenumeratorių bazę padidinome 200%.

Norite sužinoti daugiau apie šio prabangaus prekės ženklo istoriją? Susisiekite!

Klientų sekmės Istorijos

Kiti Pripumpuoti Prekių Ženklai

Palaikykite ryšį

Pasikalbėkime

Jauskitės laisvai suplanuoti pokalbį su mumis.